Zľava, sprava, správna zľava :)

zľava, zľavy Blog  Business  Event  Marketing  Networking = BEEP

Konkrétne možnosti zliav nájdete dole pod textom.

Zľava, úľava, niečo jednoduchšie, ľahšie. Toľko evokujú tieto slová a ľudí podnecujú k rýchlejšiemu rozhodovaniu, ku stimulovaniu nákupného rozhodnutia. Ušetrenie prostriedkov, peňazí pri zachovaní parametrov, kvality je príjemný bonus. Časť spotrebiteľov priam vyhľadáva produkty podľa zliav. Máme portály orientované na zľavy. Často, nie vždy, mi to príde ako manipulácia.

Ponúknem Vám môj prístup.

Požiadam Vás o podporu podujatia. Biznis eventu, ktorého rozmer je ďaleko širší ako jeho komerčný zámer, ziskovosť. V podpore môžete prezentovať Vaše postoje, myslenie a profitovať z budovania autority, povedomia v komunite. Komunite, ktorá sa na podujatiach rada zúčastňuje. Tak podporíte aj seba, aj podujatie, aj komunitu a naviac získate odmenu vo forme zľavy.

Páči sa Vám to?

Tak poďme do konkrétnosti!

Forma podpory pre podujatia:

1. Business Networking Breakfast BEEP

2. Development & Inspiring BAR

3. Chrumkavé epizódy na hrášku

je možná zmysluplným komentárom k podujatiu, postu na sociálnych sieťach LinkedIN, Facebook, Instagram. Môže ísť aj o komentár pri zdieľaní na profile, skupine. Zmysluplným sa rozumie viac ako dvojvetné vyjadrenie skúsenosti s podujatiami v minulosti alebo názorov súvisiacich s témou a uverejnenou informáciou v poste, podujatí. Propagácia iných produktov, podujatí nie je žiaduca a nedáva zmysel podpory.

Ako Vás odmeníme? Zľavou pri nákupe vstupenky na podujatie:

5€ zo základného vstupného ~ zdieľanie s komentárom

2€ zo základného vstupného ~ komentár

Zľavy sa môžu sčítavať do výšky 5€ pri podujatiach 1. a 2., do výšky 10€ pri podujatí 3.

Držím palce, aby sa Vám to podarilo, zlavový kupón Vám rád zašlem do mailu, v ktorom zašlete printscreen s komentárom.

Martin