Ako získavať kontakty a obchodné príležitosti cez sociálnu sieť LinkedIn?

MIX

LinkedIn je obchodná sociálna sieť s viac ako 675 miliónmi registrovaných, z toho 310 miliónov je pravidelne aktívnych. Prečo je dôležité používať LinkedIn a prepájať sa s ľudmi? Dozviete sa ďalej v článku.

 

LinkedIn ako nástroj

LinkedIn je sociálna sieť, ktorá je prevažne orientovaná na obchodné účely, príp. hľadanie si práce alebo kolegov do práce.

Veľké výhody LinkedInu sú:

Internacionálni používatelia (dá sa využiť pri medzinárodnom obchode alebo expandovaní služieb).

Prehľad o ekonomických udalostiach alebo ako reagujú firmy, podnikatelia na situáciu na trhu.

Viete si precvičiť cudzí jazyk pomocou kontaktu so zahraničnými ľuďmi.

Ak LinkedIn využijete správne, tak si zvýšite dosah príspevkov a zároveň môžete získať väčší počet nových klientov.

Obchodné príležitosti

Určite by vás potešila vyššia návštevnosť na webe a o to viac, ak by sa predali vaše služby alebo produkty. Uzatvorený obchod je šťastný a úspešný obchod.

Možností, kde viete figurovať je naozaj veľa. Avšak, ak chcete byť úspešní , zamerajte sa na činnosti a miesta, kde to dáva zmysel.

BEEP WORLD a LinkedIn

Odvtedy čo používame LinkedIn sa nám ozýva čoraz viac nových záujemcov, ktorí sa chcú zapojiť do networkingového klubu ako členovia. To zvyšuje zároveň naše tržby, kredibilitu a meno. Čo myslíte, oplatí sa nám to, nie?

Rovnako aj vy, či už sa s ľudmi stretávate osobne pomocou networkingov alebo sa zoznámite cez LinkedIn, tak robíte dojem a zároveň aj reklamu sebe/firme.

Našim členom alebo hosťom vysvetľujeme, prečo je LinkedIn pre nich výhodný a aké možnosti tam majú. Počas networkingu majú ľudia šancu sa navzájom prepojiť na LinkedIne.

Fyzický networking dáva príležitosť urobiť na ľudí dojem, informovať ich, poučiť ich, ale zároveň si vypočuť aj iné strany a názory. Takéto networkingy organizujeme viackrát do týždňa v rôznych mestách na Slovensku.

 

Na záver by sme dodali len veľa trpezlivosti pri získavaní nových klientov. Odporúčame sa zamerať na potenciál LinkedInu. Ak sa chcete fyzicky zapojiť do sveta BEEP networkingu, budeme radi, ak nás navštívite. www.beep.world

 

Zdroje:

https://www.omnicoreagency.com/linkedin-statistics/

https://www.wordlead.com/facts/linkedin-statistics/

https://www.hubspot.com/