chill & network ~ Lucia Synčáková ~ ATUM cowork Bratislava

Platnosť podujatia uplynula

Každý sa chce posunúť, narásť…

Aj Ty?

Nie je jedno ako. Aspoň nám nie. Máme radi pri tom pohodu. Dobrú partiu, komunitu, zaujímavých spíkrov, čo vedia o čom hovoria a majú mi čo dať.

Viac ako AI.

Čo môžete očakávať:

  1. Príjemné prostredie coworku ATUM aj s občerstvením
  2. Účastníkov, ktorých spája prostredie, téma, záujem komunikovať, komunita networku a coworku
  3. Diskusia a prezentácia ~ Lucia Synčáková, Egypt ~ život a podnikanie 
  4. Fórum interakcií účastníkov, networking

 

PREČO sa pripojiť k networkingu BEEP?

  • Kontakty – nové, overené, odporučené, konkrétne vyžiadané môžeš získať od účastníkov alebo členov len ak sa im predstavíš
  • Obchodné príležitosti – môžeš rozpracovať s účastníkmi podujatí alebo s ich obchodnými partnermi ak im opíšeš svoj zámer.
  • Vzťahy medzi podnikateľmi – tvoria sa budovaním dôvery, pravidelnou účasťou na našich podujatiach. Pri osobných stretnutiach.
  • Zdieľanie skúseností – sa deje spontánne v rozhovoroch na jednotlivých stretnutiach, niekedy sa stačí jednoducho opýtať
  • Optimalizácia – dodávateľského reťazca nákladová a kvalitatívna podľa individuálnych potrieb. Potenciál tvorby nákupnej aliancie.
  • Efektívny marketing – vhodný najmä na vybudovanie obchodných kanálov, strategických partnerstiev a kľúčových zákazníkov.

Podrobnosti o podujatí

1. mája 2024 17:00
1. mája 2024 19:00
ATUM cowork Bratislava
Tomašíkova 26, 7.p. budova Úsvit, Bratislava

Organizátori

beep.world & beep.service
events@beep.sk
00421903666049
www.beep.sk
Vnímanie cez hodnotu objemu vlastníctva materiálnych hodnôt vieme transformovať na vnímanie aj Vašej hodnoty cez schopnosť zdieľať to čo je vzájomne prospešné. To je cesta, na ktorej budeme vytvárať spojenia, podnecovať spoluprácu a ktorú budeme s Vami zdieľať.