biz & breakfast ~ networking events Nitra Hotel 11

Platnosť podujatia uplynula

PROGRAM – Čo môžete očakávať:

 1. Ako a prečo nám to funguje?
 2. Predstavenie sa účastníkov vzájomne. 
 3. Prezentácia člena klubu. 
 4. Rozvojové podnety, inšpirácie, skúsenosti. 
 5. Informácie o budúcom programe. 
 6. Fórum interakcií účastníkov. 

 

PREČO sa pripojiť k networkingu BEEP?

 • Kontakty – nové, overené, odporučené, konkrétne vyžiadané môžeš získať od účastníkov alebo členov len ak sa im predstavíš
 • Obchodné príležitosti – môžeš rozpracovať s účastníkmi podujatí alebo s ich obchodnými partnermi ak im opíšeš svoj zámer.
 • Vzťahy medzi podnikateľmi – tvoria sa budovaním dôvery, pravidelnou účasťou na našich podujatiach. Pri osobných stretnutiach.
 • Zdieľanie skúseností – sa deje spontánne v rozhovoroch na jednotlivých stretnutiach, niekedy sa stačí jednoducho opýtať
 • Optimalizácia – dodávateľského reťazca nákladová a kvalitatívna podľa individuálnych potrieb. Potenciál tvorby nákupnej aliancie.
 • Efektívny marketing – vhodný najmä na vybudovanie obchodných kanálov, strategických partnerstiev a kľúčových zákazníkov.

Podrobnosti o podujatí

22. mája 2024 8:30
22. mája 2024 10:30
Ďurková 11 94901 Nitra

Organizátori

beep.world & beep.service
events@beep.sk
00421903666049
www.beep.sk
Vnímanie cez hodnotu objemu vlastníctva materiálnych hodnôt vieme transformovať na vnímanie aj Vašej hodnoty cez schopnosť zdieľať to čo je vzájomne prospešné. To je cesta, na ktorej budeme vytvárať spojenia, podnecovať spoluprácu a ktorú budeme s Vami zdieľať.